Meist

TERE TULEMAST!

Tere tulemast restorani Mt. Everest, mille teevad eriliseks imemaitsvad leidlikult ja kirega valmistatud toidud, mis on inspireeritud Aasia ja Himaalaja köögi fantastilistest maitsetest. Ma asume Pärnu imeilusas vanalinnas.

TOIT

Me tunneme uhkust selle üle, et pakume Sinu lemmikuid Aasia toite uues ja loomingulises kuues. Meie pakume autentseid Aasia köögist pärit eineid, mis on kohandatud sobivaks vastavalt Euroopa maitsetele. Me kasutame parimaid koostisaineid, mis on kohapealt saada ning perfektse Aasia vürtside maitse saavutamiseks kasutame ka Aasiast toodud koostisosi ja unikaalsed toiduvalmistamise stiile.

 

 

PEAKOKK

Meie peakokk Raju Basnet on pärit Himaalaja mäestikus asuvast Nepalist. Kasvades üles riigis, mille kultuur on segu Tiibeti ja India omast, omandas Raju teadmised mõlema traditsioonilisest toidust, vürtsidest ning söögivalmistamise tehnikatest juba väga noores eas. Raju on omandanud kogemusi töötades tuntud restoranides Nepalis, Indias, Moskvas ja viimase seitsme aasta jooksul Eestis. Ta mõistab Aasia toitu ning Euroopa maitset. Tänu sellele suudab Raju valmistada kõige maitsvamaid Aasia toite, mis sobivad perfektselt Euroopa maitsele.

 

TEENUSED

Meie restoran on ideaalne väljas söömiseks. Meil on õdus atmosfäär, mida nii pere kui sõpradega nautida. Kui on soovi nautida toitu koduses õhkkonnas, siis me pakume võimalust toidu ka kvaliteetselt pakendatult koju kaasa võtta. Me korraldame ka era-üritusi ning võimaldame reserveerida laudu ka gruppidele. Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist. Me aitame hea meeleg